5
Sie

Zdrowie, kondycja i dobre samopoczucie w zasięgu ręki

Czy dbanie o zdrowie musi być trudne? Moim zadaniem nie, o ile oczywiście wiemy, jak to robić. Nie wystarczy zrezygnować z używek i niezdrowych nawyków. Konieczna jest odpowiednia dawka snu, a także właściwe odżywianie. Dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów to jedna z najistotniejszych rzeczy, o jakich musimy pamiętać.

Smukła sylwetka, zdrowie i dobre samopoczucie – to wszystko jest możliwe do osiągnięcia, jeśli zostanie zaspokojone zapotrzebowanie na wszystkie ważne składniki odżywcze. Niedobory mogą być przyczyną pogorszenia kondycji włosów, paznokci i cery, a także poważnych schorzeń, których przyczynę trudno niekiedy wykryć. Zapobieganie chorobom i problemom ze zdrowiem jest znacznie lepszą metodą niż leczenie skutków niedoborów. Stąd wiele osób decyduje się na przyjmowanie suplementów diety. Zanim jednak podejmiemy taką decyzję, warto wiedzieć, czym kierować się przy ich wyborze.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów, dlatego znaczna część konsumentów ma problem z podjęciem decyzji, który preparat będzie najlepszy. Jednym z najważniejszych kryteriów, jakie powinny być brane pod uwagę, jest pochodzenie preparatu. Suplementy warto kupować wyłącznie z zaufanych źródeł i zawsze sprawdzać ich skład. Należy natomiast wystrzegać się tych, których pochodzenie nie jest znane.

Skład preparatu

To kolejne kryterium, które trzeba wziąć pod uwagę. Suplement diety po pierwsze powinien odpowiadać potrzebom konkretnej osoby, po drugie opierać się na sprawdzonej i skutecznej formule. Nierzadko są to preparaty, które powstają na podstawie praktykowanej od wieków wiedzy. Suplementy StarLife na przykład produkowane są przy wykorzystaniu zdobyczy współczesnej medycyny oraz doświadczenia tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej. Z połączenia tych dwóch, jakże różnych światów powstały preparaty o wysokiej skuteczności oraz wyjątkowej przyswajalności. Powiązanie tego, co nowoczesne i sprawdzone oraz wypracowane wieki temu dziś pomaga przywrócić organizmowi równowagę, wspiera zdrowie i pozwala utrzymać smukłą sylwetkę.

Zacznijmy od komórki

Szczególną grupę suplementów stanowią harmonizery komórkowe. Preparaty te, w odróżnieniu od wielu innych suplementów, zaczynają swoje działanie od najmniejszych, elementarnych części ludzkiego ciała. Działają na podstawowe jednostki strukturalne i funkcjonalne organizmu, czyli na komórki. Dzięki temu rozpoczynają wzmacnianie organizmu oraz zmiany właśnie od nich.

Harmonizery komórkowe StarLife powstają z naturalnych, roślinnych składników. Ich wysoką przyswajalność zapewnia zastosowany do wyrobu preparatów ultilamelarny system liposomalny.  Dzięki temu harmonizery komórkowe działają szybko i skutecznie. Efekty poprawy kondycji organizmu mogą być zatem zauważalne znacznie wcześniej niż w przypadku innych suplementów.

Dlaczego dobra przyswajalność jest taka ważna? Może się bowiem okazać, że nawet preparaty o wyjątkowo korzystnym składzie, nie są przyswajane przez organizm, a co za tym idzie, ich skuteczność jest znikoma.

Zatem reasumując – wybierając suplementy diety, należy zwrócić szczególną uwagę na ich skład, przyswajalność oraz pochodzenie.